Taksitle Araç Al
Sorular? Cevaplarımız var

Araba Bulma

Pandemi nedeniyle mağazalarımız randevulu bir şekilde ziyaretçi kabul etmektedir.

Taksitlearacal.com, sattığımız her arabanın sahibidir ve aksi belirtilmedikçe, web sitemizdeki tüm arabalar fiziksel olarak Taksitlearacal.com mağazalarımızdan birinde bulunmaktadır.

Her otomobilin geçmişini derinlemesine inceliyoruz. Kalite standartlarımızı karşılamayan araçları eliyoruz. Ayrıca sattığımız arabalar çok detaylı bir incelemeden geçtikten sonra satışa sunuluyor.

Sattığımız her araba kalite sertifikalıdır, bu da sel veya büyük hasar geçmişi olmadığı anlamına gelir. Ek olarak sattığımız araçların çok detaylı bir denetimden geçtikten sonra satışa sunulduğu anlamına gelir. Bu denetimler; tüm motor bileşenlerini ve ilgili sistemleri doğru çalışma, sızıntılar, anormal sesler, korozyon, kötü bağlantılar ve aşırı aşınma açısından kontrol etmeyi içerir.

Satın aldığımız arabaların hiçbiri size “olduğu gibi” satılmaz. Detaylı denetimler sonrasında bulunan aşınmış parçaları değiştirmenin yanı sıra, her arabayı detaylı incelemek için 15 saat harcıyoruz.

Evet. Bir araba satın almadan önce kararınıza tamamen güvenmeyi hak ediyorsunuz. Aksi belirtilmedikçe, çevrimiçi gördüğün her araba bir taksitlearacal.com mağazasında bulunur ve satın almadan önce şahsen görülebilir ve test sürüşü yapılabilir.

Pandemi nedeniyle, bazı mağazalar artık alışveriş yapmak için randevu gerektiriyor. Şubeler sayfamızdan size yakın olan şubemizden randevu alıp beğendiğiniz aracı görebilirsiniz veya whatsapp görüntülü arama ile aracı uzaktan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.