Taksitle Araç Al
Sorular? Cevaplarımız var

Araç Görme

CDC temizlik kurallarına uygun olarak, müşteri test sürüşlerinden önce ve sonra otomobillerimizdeki 15’ten fazla temas noktasını dezenfekte ediyoruz. Bu temas noktaları şunları içerir; dış ve iç kapı kolları, sürücü tarafındaki kapıdaki tüm düğmeler, direksiyon simidi, vites değiştirme, iç kaput mandalı, dış bağaj mandalı, emniyet kemeri tutturucusu, anahtarlar, gösterge paneli, orta konsol, gaz kapağı mandalı, koltuklar, sürücü paspasları ve diğer tüm iç düğmeler.

Hayır. Rezerve ettiğiniz, veya test sürüşü yaptığınız için asla bir araç satın almak zorunda değilsiniz. Uzun mesafeden gönderilen bir arabanız varsa, mağzadan mağzaya nakliye ücretleri gerektirebileceğini ve bu ücretleri iade edilmeyeceğini lütfen unutmayın.

Satış ekibimizle irtibata geçip. Araç hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra size olumlu gelmesi durumunda yalnızca kapora almak kaydıyla rezerve edilebilir. Satış ekibimizle detaylı görüşmede dilerseniz aracı görüntülü görebilirsiniz.

Envanterimizdeki hemen hemen her arabayı size en yakın taksitlearacal.com konumuna gönderebiliriz. Bazı durumlarda kargo ücreti uygulanabilir, ancak size önceden haber vereceğiz.

Ücret, nakliye masraflarını kapsar. Nakliye ücretleri, aracınızın maliyetinden ayrıdır ve nakliye öncesinde ödeme yapılması gerekmektedir. Ödeme için nakit veya kredi kartı Kabul ediyoruz. Bir taksitlearacal.com çalışanı ödeme düzenlemelerine yardımcı olacaktır.

Arabanın mevcut konumu size en yakın taksitlearacal.com mağazsı arasındaki mesafeye bağlı olarak, bir ila 28 gün sürer. Araba mağazaya geldiğinde, sizi bilgilendireceğiz.

Aksi belirtilmedikçe, ilgilendiğiniz arabayı telefonla mağazamızı arayarak test sürüşü için reserve edebilirsiniz.

Herhangi bir taksitlearacal.com lokasyonunda seçtiğiniz arabayla test sürüşü yapabilirsiniz.

Test sürüşü için ehliyetinizi getirmeniz yeterlidir.